
Радіатор охолодження Fiat 500 0.9 TURBO/1.3 D/1.4 (Nissens) 1559505
- Немає в наявності
- Код: 128047
4 757,75 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Fiat 500 0,9 TURBO/1.3 D/1.4 (Nissens) 1559505
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 61935
Сумісність з моделями автомобілів
- Fiat 500 (2007 - 2023) 0,9 TURBO
- Fiat 500 (2007 - 2023) 1.3 D
- Fiat 500 (2007 - 2023) 1.4
Крос-номери (аналоги)
-
<li>Valeo 730198
- Behr 8MK 376 711-321
- Mahle 8MK 376 711-321> i>Febi Bilstein 100195
Переваги бренду Nissens
Nissens — це відомий виробник автозапчастин, який зарекомендував себе на ринку завдяки високій якості своєї продукції. Основні переваги:
- Сучасні технології виробництва, що забезпечують надійність і довговічність радіаторів.
- Суворий контроль якості на всіх етапах виробництва.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Гарантія на продукцію, що підтверджує впевненість у якості.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61935 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 61935 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | 500, 500 C |
- Ціна: 4 757,75 ₴

