Акція!

Радіатор кондиціонера (конденсер) Audi Q5 2018-2024 80A816411 (FPS)
- В наявності
- Код: 122550
6 853,92 ₴
6 168,53 ₴
-10%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор кондиціонера конденсер Audi Q5 80A 18-24 80A816411 (FPS)
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 940827
Сумісні моделі автомобілів:
- Audi Q5 (80A) 2018-2024
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 700198
- Behr Hella 8FC 351 202-121
- Mahle 8MK 376 711-121
- Four Seasons 38612
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність, що забезпечує тривалий термін служби радіаторів.
- Позитивні відгуки від автолюбителів і професіоналів у сфері автосервісу.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 940827 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 940827 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5 |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 332 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 13.8 мм |
- Ціна: 6 168,53 ₴

