Акція!

Радіатор охолодження Ford Escort/Ford Orion 1986- (Van Wezel) 86AB8005CE
- Немає в наявності
- Код: 160399
3 941,20 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Ford Escort/Ford Orion 86- (Van Wezel) 86AB8005CE
Виробник: Van Wezel
Країна: Бельгія
Артикул: Ford Motor Company 6525327; Mahle CR157000S; NRF 509500; Nissens 62154; Thermotec D7G032TT; Van Wezel 18002078
Сумісні моделі автомобілів:
- Ford Escort (1986-1990)
- Ford Orion (1986-1990)
Крос-номери (аналоги):
- Mahle CR157000S
- NRF 509500
- Nissens 62154
- Thermotec D7G032TT
- Van Wezel 18002078
Переваги бренду Van Wezel:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних моделей автомобілів.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує тривалий термін служби.
- Конкурентоспроможні ціни, що робить продукцію доступною для широкого кола споживачів.
- Постійне оновлення асортименту відповідно до нових моделей автомобілів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Кросс-номери | Ford Motor Company 6525327; Mahle CR157000S; NRF 509500; Nissens 62154; Thermotec D7G032TT; Van Wezel 18002078 |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 300 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Призначення | Для автомобілів без кондиціонера |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion |
- Ціна: 3 941,20 ₴


