
Радіатор охолодження BMW 5-Series E34 MT/AT 1989-1996 (Van Wezel) 17111469177
- Немає в наявності
- Код: 160132
3 199 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження BMW 5-Series E34 MT/AT 89- (Van Wezel) 17111469177
Виробник: Van Wezel
Країна: Бельгія
Артикул: Abakus 0040170002; BMW 17111737761; KALE 348800; Mahle CR327000P; NRF 53852; Nissens 60743; Profit PR0060A2; Thermotec D7B003TT
Сумісні моделі автомобілів:
- BMW 5-Series E34 (1989-1996)
Крос-номери (аналоги) інших брендів:
- Abakus 0040170002
- Mahle CR327000P
- Nissens 60743
- NRF 53852
- Profit PR0060A2
Переваги бренду Van Wezel:
- Висока якість продукції, що відповідає європейським стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи охолодження.
- Конкурентоспроможні ціни, що робить продукцію доступною для широкого кола споживачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Кросс-номери | Abakus 0040170002; BMW 17111737763; KALE 348800; Mahle CR327000P; NRF 53852; Nissens 60743; Profit PR0060A2; Thermotec D7B003TT |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 520 мм |
| Ширина ядра радіатора | 435 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Призначення | Для автомобілів без кондиціонера |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 5-Series |
- Ціна: 3 199 ₴

