Акція!

Конденсатор кондиціонера Hyundai i30, Kia Ceed 2012-2018 1.4/1.6 CRDI (Nissens) 97606A5800, 97606A5801
- Немає в наявності
- Код: 134830
4 579 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конденсатор кондиціонера Hyundai i30, Kia Ceed 2012-2018 1.4/1.6 CRDI (Nissens)
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 940267
Сумісні моделі автомобілів:
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 701195
- Behr 8FK 351 314-221
- Mahle 8FK 351 314-221
- Hella 8FC 351 314-221
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність, що забезпечує тривалий термін служби.
- Позитивна репутація на ринку автозапчастин.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 940267 |
| Виробник | Nissens |
| Кросс-номери | 940267 |
| Країна виробник | Данія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Cerato, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, i30 |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Довжина ядра радіатора | 395 мм |
| Ширина ядра радіатора | 535 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 8.5 мм |
- Ціна: 4 579 ₴

