Акція!

Радіатор охолодження VW Golf 5/Audi A3/VW Touran 2003-2016 (Van Wezel) 1K0121251AP
- В наявності
- Код: 160129
2 692,07 ₴
2 288,26 ₴
-15%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження VW Golf 5/Audi A3/VW Touran 14/16 03- (Van Wezel) 1K0121251AP
Виробник: Van Wezel
Країна: Бельгія
Артикул: Audi 1K0121251AP; KOYO PL452657; Koyorad PL452657; NRF 53405A; SATO tech R20031; Skoda 1K0121251AP; TYC 7020025; VAG 1K0121251AR; Valeo 735120; Van Wezel 58002204; Volkswagen 1K0121251AP
Сумісні моделі автомобілів:
- VW Golf 5 (2003-2009)
- Audi A3 (2003-2012)
- VW Touran (2003-2015)
Крос-номери (аналоги):
- KOYO PL452657
- Koyorad PL452657
- NRF 53405A
- TYC 7020025
- Valeo 735120
Переваги бренду Van Wezel:
- Висока якість продукції, що відповідає європейським стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи охолодження.
- Конкурентоспроможні ціни, що робить продукцію доступною для широкого кола споживачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Кросс-номери | Audi 1K0121251AP; KOYO PL452657; Koyorad PL452657; NRF 53405A; SATO tech R20031; Skoda 1K0121251AP; TYC 7020025; VAG 1K0121251AR; Valeo 735120; Van Wezel 58002204; Volkswagen 1K0121251AP |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Leon, Golf, Eos, Altea |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
- Ціна: 2 288,26 ₴



