Акція!

Радіатор охолодження Toyota Corolla AE101 MT 1999-2002 (Van Wezel) 1640015690
- В наявності
- Код: 160331
3 477,12 ₴
2 955,55 ₴
-15%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Toyota Corolla AE101 MT 99- (Van Wezel) 1640015690
Виробник: Van Wezel
Країна: Бельгія
Артикул: Toyota 1640015690; Van Wezel 53002147
Сумісність з моделями автомобілів</h2> <ul>
Крос-номери (аналоги)
- Valeo 730198
- Nissens 62200
- Mahle 016 000 0001
- Behr 8MK 376 711-001
Переваги бренду Van Wezel
Van Wezel - це відомий виробник автозапчастин, який пропонує високоякісні радіатори охолодження. Основні переваги:
- Якість: Продукція Van Wezel відповідає суворим стандартам якості та надійності.
- Довговічність: Радіатори виготовлені з міцних матеріалів, що забезпечує їх тривалий термін служби.
- Сумісність: Широкий асортимент запчастин, що підходять для різних моделей автомобілів.
- Доступність: Продукція Van Wezel доступна на ринку і легко знаходить своїх покупців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Кросс-номери | Toyota 1640015690; Van Wezel 53002147 |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 350 мм |
| Ширина ядра радіатора | 635 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
- Ціна: 2 955,55 ₴

