
Радіатор кондиціонера (конденсер) Ford Mondeo 1997-2000 Nissens 89100
- Немає в наявності
- Код: 130294
2 370,76 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор кондиціонера (конденсатор) Ford Mondeo 1997-2000 (Nissens)
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 94308
Сумісні моделі автомобілів:
- Ford Mondeo 1997
- Ford Mondeo 1998
- Ford Mondeo 1999
- Ford Mondeo 2000
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 700198
- Behr 8FC 351 202-321
- Hella 8FC 351 202-321
- AC Delco 15-10012
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи кондиціонування.
- Позитивні відгуки від автолюбителів і професіоналів у сфері автосервісу.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 94308 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 94308 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Довжина ядра радіатора | 585 мм |
| Ширина ядра радіатора | 397 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 11.6 мм |
- Ціна: 2 370,76 ₴

