Акція!

Радіатор охолодження Citroen Berlingo, Peugeot Partner 1996-2002 1.9 D (NRF) 96275073
- В наявності
- Код: 126155
3 412,99 ₴
2 901,04 ₴
-15%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Citroen Berlingo, Peugeot Partner 1996-2002 1.9 D (NRF) 96275073
Виробник: NRF
Країна: Японія
Артикул: 58101A
Сумісні моделі автомобілів:
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 730198
- Nissens 62200
- Mahle 016 000 0001
- Behr 8MK 376 711-321
Переваги бренду NRF:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує їх тривалий термін служби.
- Конкурентоспроможні ціни на продукцію.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58101A |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Японія |
| Кросс-номери | 58101A |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara, Partner, 306, Berlingo |
- Ціна: 2 901,04 ₴

