
Радіатор охолодження Audi 100/200 1982-1991 (Nissens)
- Немає в наявності
- Код: 122502
1 339,06 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Audi 100 / 200 1982-1991 (Nissens)
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 604551
Сумісні моделі автомобілів:
- Audi 100 (1982-1991)
- Audi 200 (1982-1991)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 730016
- Behr 377.200.001
- Hella 8MK 376 711-001
- Febi Bilstein 100.200
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає оригінальним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів для підвищення надійності.
- Довговічність і ефективність роботи радіаторів, що забезпечує оптимальне охолодження двигуна.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 604551 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 604551 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 570 мм |
| Ширина ядра радіатора | 308 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 100 |
- Ціна: 1 339,06 ₴


