Акція!

Радіатор охолодження Audi 100 C3 1.8 L (NISSENS) 1982-1991 443121253
- В наявності
- Код: 122499
2 813,84 ₴
2 391,76 ₴
-15%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Audi 100 С3 1.8 L (NISSENS) 443121253
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 604201
Сумісні моделі автомобілів:
- Audi 100 C3 1.8 L (1982-1991)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 730200
- Behr 377.200.001
- Hella 8MK 376 711-001
- Febi Bilstein 100 052
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує ефективне охолодження двигуна.
- Позитивна репутація на ринку автозапчастин завдяки високому рівню обслуговування клієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 604201 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 604201 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 267 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 100 |
- Ціна: 2 391,76 ₴


