Акція!

Радіатор охолодження Daewoo Nubira/Chevrolet Lacetti MT 2003-2006 1.6-1.8 (Van Wezel) 96553378
- В наявності
- Код: 160122
3 705,22 ₴
3 149,44 ₴
-15%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Daewoo Nubira/Chevrolet Lacetti MT 03-1.6-1.8 (Van Wezel) 96553378
Виробник: Van Wezel
Країна: Бельгія
Артикул: Chevrolet 96553378; GM 96553428; Van Wezel 81002073
Сумісні моделі автомобілів:
- Daewoo Nubira (1997-2002)
- Chevrolet Lacetti (2003-2010)
Крос-номери (аналоги) інших брендів:
- Valeo 730198
- Nissens 62200
- Mahle Behr 8MK 376 711-321
Переваги бренду Van Wezel:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок автомобілів.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи охолодження.
- Конкурентоспроможні ціни на продукцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Кросс-номери | Chevrolet 96553378; Daewoo 96553378; GM 96553428; Van Wezel 81002073 |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 370 мм |
| Ширина ядра радіатора | 685 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
- Ціна: 3 149,44 ₴

