
Радіатор охолодження Audi A8 D4 2010-2017 4.0 TFSI / 4.2 TDI / 6.3 FSI NISSENS 4H0121251B
- Немає в наявності
- Код: 122496
9 290,03 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Audi A8 D4 10-17 4.0 TFSI / 4.2 TDI / 6.3 FSI (NISSENS) 4H0121251B
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 60326
Сумісні моделі автомобілів:
- Audi A8 D4 (2010-2017) 4.0 TFSI
- Audi A8 D4 (2010-2017) 4.2 TDI
- Audi A8 D4 (2010-2017) 6.3 FSI
Крос-номери (аналоги):
- 4H0121251A
- 4H0121251C
- 4H0121251D
- 4H0121251E
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає оригінальним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів для підвищення надійності.
- Довговічність і ефективність роботи радіаторів, що забезпечує оптимальне охолодження двигуна.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60326 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 60326 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 471 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A8 |
- Ціна: 9 290,03 ₴

