
Радіатор охолодження Audi A8 D4 2010-2017 2.5 FSI/3.0 TDI/3.0 TFSI NISSENS 4H0121251C
- Немає в наявності
- Код: 122495
7 747,48 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Audi A8 D4 10-17 2.5 FSI/3.0 TDI/3.0 TFSI (NISSENS) 4H0121251C
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 60327
Сумісні моделі автомобілів:
- Audi A8 D4 (2010-2017) 2.5 FSI
- Audi A8 D4 (2010-2017) 3.0 TDI
- Audi A8 D4 (2010-2017) 3.0 TFSI
Крос-номери (аналоги):
- 4H0121251A
- 4H0121251B
- 4H0121251D
- 4H0121251E
- 4H0121251F
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи охолодження.
- Позитивні відгуки від автолюбителів і професіоналів у сфері автосервісу.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60327 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 60327 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 471 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A8 |
- Ціна: 7 747,48 ₴

