
Радіатор охолодження Audi A4 B9, Q5 2017-, A6 C8 2018- (NISSENS) 8W0121251H
- Немає в наявності
- Код: 122487
7 137,69 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Audi A4 B9, Q5 17-, A6 C8 18- (NISSENS) 8W0121251H
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 606578
Сумісні моделі автомобілів:
- Audi A4 B9 (2016-до тепер)
- Audi Q5 (2017-до тепер)
- Audi A6 C8 (2018-до тепер)
Крос-номери (аналоги):
- VALEO 730198
- BEHR 377.200.001
- Hella 8MK 376 711-001
- Mahle 8MK 376 711-001
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи охолодження.
- Позитивні відгуки від автолюбителів і професіоналів у сфері автосервісу.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 606578 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 606578 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 471 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Q8, Touareg, A4, A5, A6, A8, A7, Q5, Q7 |
- Ціна: 7 137,69 ₴


