
Радіатор кондиціонера Toyota Camry XV50 2012-2014 Signeda 8846033130
- Немає в наявності
- Код: 102349
3 915,29 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор кондиціонера Toyota Camry (XV50) 2012-2014 (Signeda) 8846033130
Виробник: Signeda
Країна: Тайвань
Артикул: Nissens 940639; Toyota 8846033130
Сумісні моделі автомобілів:
- Toyota Camry (XV50) 2012-2014
Крос-номери (аналоги) інших брендів:
- Nissens 940639
- Denso 477-0601
- Valeo 700198
- Behr 8FK 351 315-001
Переваги бренду Signeda:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Використання сучасних технологій та матеріалів при виробництві.
- Широкий асортимент запчастин для різних моделей автомобілів.
- Доступні ціни при високому рівні надійності та довговічності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signeda |
| Кросс-номери | Nissens 940639; Toyota 8846033130 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Довжина ядра радіатора | 764 мм |
| Ширина ядра радіатора | 260 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
- Ціна: 3 915,29 ₴


