Акція!

Інтеркулер Mercedes Sprinter 2.2 CDi PF 2006-2018 (Van Wezel) 68014095AA
- В наявності
- Код: 160157
5 158,80 ₴
4 642,92 ₴
-10%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтеркулер Mercedes Sprinter 22CDiPF 06- (Van Wezel) 68014095AA
Виробник: Van Wezel
Країна: Бельгія
Артикул: Mercedes-Benz A9065010101; Van Wezel 30004396; Volkswagen 68014095AA
Сумісні моделі автомобілів:
- Mercedes Sprinter 2.2 CDI (2006 - дотепер)
- Volkswagen Crafter (2006 - дотепер)
Крос-номери (аналоги) інших брендів:
- Behr 8FC 351 202-121
- Mahle 100 000 000 000
- Hella 8MK 376 711-001
Переваги бренду Van Wezel:
- Висока якість продукції, що відповідає європейським стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних моделей автомобілів.
- Довговічність і надійність деталей, що забезпечує тривалий термін служби.
- Конкурентоспроможні ціни на продукцію.
- Постійне оновлення асортименту відповідно до вимог ринку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Кросс-номери | Mercedes-Benz A9065010101; Van Wezel 30004396; Volkswagen 68014095AA |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 203 мм |
| Глибина ядра радіатора | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
- Ціна: 4 642,92 ₴





