Акція!

Радіатор охолодження Audi 100 C3 1982-1990 (Tempest) 431121251A
- В наявності
- Код: 160361
2 439 ₴
2 073,15 ₴
-15%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Audi 100 C3-90 (Tempest) 431121251A
Без бренда
Країна: Тайвань
Артикул: NRF 51311; Nissens 604551; Profit PR0012A6; Thermotec D7A032TT; Van Wezel 3002019
Сумісність з автомобілями
- Audi 100 C3 (1982-1990)
Крос-номери (аналоги)
- NRF 51311
- Nissens 604551
- Profit PR0012A6
- Thermotec D7A032TT
- Van Wezel 3002019
Переваги радіатора
- Конкурентоспроможна ціна без шкоди якості
- Виробництво на сучасних заводах з використанням якісних матеріалів
- Широкий асортимент запчастин для різних моделей автомобілів
- Гарантія надійності та довговічності
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Кросс-номери | Audi 431121251A; NRF 51311; Nissens 604551; Profit PR0012A6; Thermotec D7A032TT; Van Wezel 3002019 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 570 мм |
| Ширина ядра радіатора | 308 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з моделлю | Tempest, 100 |
| Сумісність з маркою | Audi |
- Ціна: 2 073,15 ₴


