
Радіатор охолодження Fiat 500L 1.3 D/1.6 D (Nissens) 51887947, 51963267, 2012-2022
- Немає в наявності
- Код: 128043
999 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Fiat 500L 1.3 D/1.6 D (Nissens) 51887947, 51963267
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 606441
Сумісні моделі автомобілів:
- Fiat 500L 1.3 D (2012 - 2021)
- Fiat 500L 1.6 D (2012 - 2021)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 730198
- Behr 377.200.001
- Mahle 214.000.000
- Hella 8MK 376 711-001
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує їх тривалий термін служби.
- Конкурентоспроможні ціни на продукцію.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 606441 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 606441 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 620 мм |
| Ширина ядра радіатора | 396 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500l |
- Ціна: 999 ₴

