
Конденсатор кондиціонера VW Touareg/Porsche Cayenne 2002- (Van Wezel) 4L0260401A
- Немає в наявності
- Код: 160287
3 758,11 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конденсатор кондиціонера VW Touareg/Porsche Cayenne ALL 02- (Van Wezel) 4L0260401A
Виробник: Van Wezel
Країна: Бельгія
Артикул: Van Wezel 58005244
Сумісні моделі автомобілів:
- Volkswagen Touareg (2002-2010)
- Porsche Cayenne (2002-2010)
Крос-номери (аналоги):
- Behr 8FK 351 202-001
- Valeo 700198
- Denso DCP02010
- Hella 8FC 351 100-001
Переваги бренду Van Wezel:
- Висока якість продукції, що відповідає європейським стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Довговічність і надійність деталей, що забезпечує тривалий термін служби.
- Конкурентоспроможні ціни на продукцію.
- Постійне оновлення асортименту відповідно до вимог ринку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Кросс-номери | Porsche 4L0260401A; Van Wezel 58005244 |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Cayenne, Touareg |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Ширина ядра радіатора | 390 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Довжина ядра радіатора | 695 мм |
- Ціна: 3 758,11 ₴

