
Радіатор обігрівача Hyundai H-1 2007-2015 (Nissens)
- Немає в наявності
- Код: 134850
2 399 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор обігрівача Hyundai H-1 (Nissens)
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 77635
Сумісні моделі автомобілів:
- Hyundai H-1 (2007 - 2014)
- Hyundai H-1 (2015 - 2020)
- Hyundai Starex (2007 - 2014)
- Hyundai Starex (2015 - 2020)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 820020
- Behr 8FC 351 300-321
- Mahle 8MK 376 721-121
- Febi Bilstein 100195
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує тривалий термін служби.
- Широкий асортимент запчастин для різних моделей автомобілів.
- Сучасні технології виробництва та строгий контроль якості.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 77635 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 77635 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 261 мм |
| Ширина ядра радіатора | 153 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 17 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1, H-1 |
- Ціна: 2 399 ₴

