Акція!

Радіатор охолодження Mitsubishi Pajero 4 3.2 TD AT +/- AC 1999-2006 (Van Wezel) MR968133
- В наявності
- Код: 160391
7 211,90 ₴
6 490,71 ₴
-10%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Mitsubishi Pajero 4 32TD AT +/-AC 99- (Van Wezel) MR968133
Виробник: Van Wezel
Країна: Бельгія
Артикул: Hella 8MK376753661; Koyorad PL031304; Mahle CR1072000S; Mitsubishi 1350A305; NRF 53754; Thermotec D75012TT; Van Wezel 32002163
Сумісні моделі автомобілів:
- Mitsubishi Pajero 4 32TD AT +/-AC (1999-)
Крос-номери (аналоги) інших брендів:
- Hella 8MK376753661
- Koyorad PL031304
- Mahle CR1072000S
- NRF 53754
- Thermotec D75012TT
Переваги бренду Van Wezel:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи охолодження.
- Конкурентоспроможні ціни, що робить продукцію доступною для широкого кола споживачів.
- Постійне оновлення асортименту відповідно до нових вимог ринку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Кросс-номери | Hella 8MK376753661; Koyorad PL031304; Mahle CR1072000S; Mitsubishi MR968289; NRF 53754; Thermotec D75012TT; Van Wezel 32002163 |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 705 мм |
| Ширина ядра радіатора | 525 мм |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
- Ціна: 6 490,71 ₴


