
Радіатор обігрівача Hyundai Sonata NF 2005-2010, Grandeur/Azera 2005-2010 (Nissens) 97138-3K000
- Немає в наявності
- Код: 134840
2 118,27 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор обігрівача Hyundai Sonata NF 2005-2010, Grandeur/Azera 2005-2010 (Nissens) 97138-3K000
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 77622
Сумісні моделі автомобілів:
- Hyundai Sonata NF (2005-2010)
- Hyundai Grandeur/Azera (2005-2010)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 820020
- Behr 8FC 351 202-321
- Mahle 8MK 376 711-121
- Febi Bilstein 100246
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує їх тривалий термін служби.
- Позитивна репутація на ринку автозапчастин завдяки високому рівню обслуговування клієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 77622 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 77622 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 222 мм |
| Ширина ядра радіатора | 149 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 17 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Grandeur, Sonata |
- Ціна: 2 118,27 ₴

