Акція!

Радіатор охолодження VW Golf IV/Audi A3/VW TT/SEAT Leon/VW Bora M/J (Van Wezel) 2000-2006 1J0121253AN
- В наявності
- Код: 160109
2 372,17 ₴
2 016,34 ₴
-15%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження VW Golf 4/Audi A3/VW TT/SEAT Leon/VW Bora M/J (Van Wezel) 1J0121253AN
Без бренду
Країна: Тайвань
Артикул: Van Wezel 03002155
Сумісність з автомобілями
- VW Golf 4 (1997-2004)
- Audi A3 (1996-2003)
- VW TT (1998-2006)
- SEAT Leon (1999-2005)
- VW Bora M/J (1998-2005)
Крос-номери (аналоги)
- Valeo 730198
- Behr 377 200 000
- Mahle 016 000 000
- Hella 8MK 376 711-001
Переваги виробника
- Конкурентоспроможні ціни на запчастини без шкоди якості.
- Широкий асортимент, що підходить для різних моделей автомобілів.
- Гарантія надійності та довговічності продукції.
- Виробництво на сучасних заводах з дотриманням міжнародних стандартів.
| Основні | |
|---|---|
| Кросс-номери | Audi 1J0121253AN; Van Wezel 03002155 |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | Leon, A3 |
- Ціна: 2 016,34 ₴


