Акція!

Конденсатор кондиціонера VW Sharan/Seat Alhambra 2010- (Nissens) 7N0816411
- В наявності
- Код: 156515
6 985,97 ₴
6 287,37 ₴
-10%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конденсатор кондиціонера VW Sharan/Seat Alhambra 10- (Nissens) 7N0816411
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 940793
Сумісні моделі автомобілів:
- VW Sharan (2010 - до сьогодні)
- Seat Alhambra (2010 - до сьогодні)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 701200
- Behr 8FC 351 202-321
- Mahle 8MK 376 721-121
- Hella 8FC 351 202-321
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність, що забезпечує тривалий термін служби деталей.
- Позитивна репутація на ринку автозапчастин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 940793 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 940793 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 13.8 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Alhambra |
| Основні | |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Ширина ядра радіатора | 364 мм |
| Довжина ядра радіатора | 637 мм |
- Ціна: 6 287,37 ₴



