
Конденсатор кондиціонера Toyota Yaris 2006-2014 (Nissens) 8846052090, 8846052130
- Немає в наявності
- Код: 153519
4 634 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конденсатор кондиціонера Toyota Yaris 06-14 (Nissens) 8846052090, 8846052130
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 940130
Сумісні моделі автомобілів:
- Toyota Yaris (2006-2014)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 701195
- Denso 477-0501
- Behr 8FK 351 314-221
- Hella 8FC 351 314-221
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій та матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність, що забезпечує тривалий термін служби деталей.
- Позитивна репутація на ринку автозапчастин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 940130 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 940130 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Trezia, Yaris |
| Основні | |
| Ширина ядра радіатора | 325 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 506 мм |
- Ціна: 4 634 ₴

