Акція!

Радіатор охолодження Ford Escort/Ford Orion MT 1990-1995 Van Wezel 92AB8005FB
- В наявності
- Код: 161342
3 123,94 ₴
2 655,35 ₴
-15%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Ford Escort/Ford Orion MT 90-95 (Van Wezel) 92AB8005FB
Виробник: Van Wezel
Країна: Бельгія
Артикул: Ford Motor Company 92AB8005ED; Nissens 62217; Thermotec D7G001TT
Сумісні моделі автомобілів:
- Ford Escort (1990-1995)
- Ford Orion (1990-1995)
Крос-номери (аналоги):
- Nissens 62217
- Thermotec D7G001TT
- Valeo 730100
- Mahle CFC 100000
- Behr 8MK 376 711-001
Переваги бренду Van Wezel:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує їх тривалий термін служби.
- Конкурентоспроможні ціни, що робить продукцію доступною для широкого кола споживачів.
- Постійне оновлення асортименту відповідно до вимог ринку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Кросс-номери | Ford Motor Company 92AB8005ED; Nissens 62217; Thermotec D7G001TT |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Довжина ядра радіатора | 378 мм |
| Ширина ядра радіатора | 525 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion |
- Ціна: 2 655,35 ₴






