
Радіатор охолодження Ford Escort IV (Nissens) R92AB8005SD 1990-1997
- Немає в наявності
- Код: 130169
2 937,11 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Ford Escort AVL/Escort V (Nissens) R92AB8005SD
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 62164A
Сумісні моделі автомобілів:
- Ford Escort (1990-1997)
- Ford Escort V (1995-2000)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 730198
- Behr 8MK 376 711-001
- Hella 8MK 376 711-001
- Prasco PZLFO001
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів для підвищення надійності.
- Довговічність і ефективність роботи радіаторів, що забезпечує оптимальне охолодження двигуна.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62164A |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 62164A |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 525 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion |
- Ціна: 2 937,11 ₴

