Акція!

Радіатор охолодження Ford Focus III 2011-2018 (Polcar) 1697482
- Немає в наявності
- Код: 180428
2 864 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Ford Focus III 11- (Polcar) 1697482
Виробник: Polcar
Країна: Тайвань
Артикул: Denso DRM10114; Ford Motor Company 1890758; KALE 347280; KOYO PL322656R; Koyorad PL322656R; Mahle CR1727000P; NRF 58487; Nissens 69237; Polcar 32M1081K; SATO tech R12389; Thermotec D7G031TT; Van Wezel 18002475.
Сумісні моделі автомобілів:
- Ford Focus III (2011-2023)
Крос-номери (аналоги) інших брендів:
- Denso DRM10114
- Mahle CR1727000P
- Nissens 69237
- NRF 58487
- Van Wezel 18002475
Переваги бренду Polcar:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних моделей автомобілів.
- Надійність і довговічність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи охолодження.
- Конкурентоспроможні ціни, що робить продукцію доступною для широкого кола споживачів.
- Постійне оновлення асортименту відповідно до нових моделей автомобілів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polcar |
| Кросс-номери | Denso DRM10114; Ford Motor Company 1890758; KALE 347280; KOYO PL322656R; Koyorad PL322656R; Mahle CR1727000P; NRF 58487; Nissens 69237; Polcar 32M1081K; SATO tech R12389; Thermotec D7G031TT; Van Wezel 18002475 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | C-Max, Focus |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 369 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
- Ціна: 2 864 ₴


