
Радіатор охолодження Subaru Forester 2009-2013; Subaru Forester 2014-2018 (Signeda) 45111SG000
- Немає в наявності
- Код: 180377
3 348,47 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Subaru Forester 09-13; Subaru Forester 14-18 (Signeda) 45111SG000
Виробник: Signeda
Країна: Тайвань
Артикул: KOYO PL092885; Koyorad PL092885; Nissens 67744; Profit 17400355; Subaru 45111SG000
Сумісні моделі автомобілів:
- Subaru Forester 2009-2013
- Subaru Forester 2014-2018
Крос-номери (аналоги) інших брендів:
- KOYO PL092885
- Koyorad PL092885
- Nissens 67744
- Profit 17400355
- Subaru 45111SG000
Переваги бренду Signeda:
- Висока якість матеріалів та зборки, що забезпечує довговічність і надійність.
- Сучасні технології виробництва, що відповідають міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних моделей автомобілів.
- Конкурентоспроможні ціни, що робить продукцію доступною для широкого кола споживачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signeda |
| Кросс-номери | KOYO PL092885; Koyorad PL092885; Nissens 67744; Profit 17400355; Subaru 45111SG000 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 340 мм |
| Ширина ядра радіатора | 688 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester |
- Ціна: 3 348,47 ₴


