Акція!

Радіатор охолодження Ford Transit 7 ALL MT + AC 2006-2014 (Van Wezel)
- В наявності
- Код: 180355
5 379,03 ₴
4 841,13 ₴
-10%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Ford Transit 7 ALL MT +AC 06- (Van Wezel)
Виробник: Van Wezel
Країна: Бельгія
Артикул: BSG BSG30520026; Fast FT55544; Ford Motor Company 6C118005CB; Hella 8MK376764411; Koyorad PL322443; NRF 53746; Nissens 69226; Profit 17400442; Thermotec D7G037TT; Valeo 701731; Van Wezel 18002405.
Сумісні моделі автомобілів:
- Ford Transit 7 (2006 - теперішній час)
Крос-номери (аналоги) інших брендів:
- BSG BSG30520026
- Fast FT55544
- Hella 8MK376764411
- Nissens 69226
- Valeo 701731
Переваги бренду Van Wezel:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних моделей автомобілів.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує їх тривалий термін служби.
- Конкурентоспроможні ціни, що робить продукцію доступною для широкого кола споживачів.
- Постійне оновлення асортименту відповідно до нових моделей автомобілів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Кросс-номери | BSG BSG30520026; Fast FT55544; Ford Motor Company 6C118005CB; Hella 8MK376764411; Koyorad PL322443; NRF 53746; Nissens 69226; Profit 17400442; Thermotec D7G037TT; Valeo 701731; Van Wezel 18002405 |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 770 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
- Ціна: 4 841,13 ₴

