
Радіатор охолодження Daewoo Espero MT +/-AC 1994-1999 (Van Wezel) 96109532A
- Немає в наявності
- Код: 180343
2 263,41 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Daewoo Espero MT +/-AC 94-99 (Van Wezel) 96109532A
Виробник: Van Wezel
Країна: Бельгія
Артикул: ASAM AUTOMOTIVE 55341; Hella 8MK376705641; NRF 52055; Nissens 61656; Polcar 292008A1; Profit 17400100; Thermotec D70003TT; Van Wezel 81002004
Сумісні моделі автомобілів:
- Daewoo Espero (1994-1999)
Крос-номери (аналоги) інших брендів:
- ASAM AUTOMOTIVE 55341
- Hella 8MK376705641
- NRF 52055
- Nissens 61656
- Polcar 292008A1
Переваги бренду Van Wezel:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи охолодження.
- Конкурентоспроможні ціни, що робить продукцію доступною для широкого кола споживачів.
- Постійне оновлення асортименту відповідно до нових вимог ринку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Кросс-номери | ASAM AUTOMOTIVE 55341; Daewoo 96109532A; Hella 8MK376705641; NRF 52055; Nissens 61656; Polcar 292008A1; Profit 17400100; Thermotec D70003TT; Van Wezel 81002004 |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Espero |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Ширина ядра радіатора | 382 мм |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
- Ціна: 2 263,41 ₴

