Акція!

Радіатор охолодження Chevrolet Aveo (T250, T255) 2005 1.4 i AT Van Wezel 96983812
- В наявності
- Код: 180177
5 101,93 ₴
4 591,74 ₴
-10%
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Chevrolet Aveo (T250, T255) - 2005 1.4 i AT (Van Wezel) 96983812
Виробник: Van Wezel
Країна: Бельгія
Артикул: GM 96983812; Koyorad PL312243R; NRF 53903; Nissens 616904; Polcar 2515083K
Сумісні моделі автомобілів:
- Chevrolet Aveo (T250) - 2005-2011
- Chevrolet Aveo (T255) - 2005-2011
Крос-номери (аналоги) інших брендів:
- Koyorad PL312243R
- NRF 53903
- Nissens 616904
- Polcar 2515083K
Переваги бренду Van Wezel:
- Висока якість продукції, що відповідає оригінальним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних моделей автомобілів.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує тривалий термін служби.
- Конкурентоспроможні ціни на продукцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Кросс-номери | Chevrolet 96983812; GM 96983812; Koyorad PL312243R; NRF 53903; Nissens 616904; Polcar 2515083K |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 411 мм |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
- Ціна: 4 591,74 ₴

