
Радіатор обігрівача Skoda Octavia 1997-2000/VW Golf 1984-1999,Jetta 1984-1992,Passat 1988-1997,Polo 1995-2002/Audi A3
- Немає в наявності
- Код: 103158
1 030,17 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор обігрівача Skoda Octavia (97-00)/VW Golf (84-99), Jetta (84-92), Passat (88-97), Polo (95-02)/Audi A3
Без бренду
Країна: Тайвань
Артикул: ASAM AUTOMOTIVE 32203; Audi 1H2820031; Febi Bilstein 15904; Mahle AH71000S; NRF 58623; Nissens 73962; Skoda 1H2820031; VAG 1H2819031A; Volkswagen 1H2820031; Вика 28190013501
Сумісні моделі автомобілів:
- Skoda Octavia (1997-2000)
- VW Golf (1984-1999)
- VW Jetta (1984-1992)
- VW Passat (1988-1997)
- VW Polo (1995-2002)
- Audi A3 (1996-2003)
Крос-номери (аналоги):
- ASAM AUTOMOTIVE 32203
- Febi Bilstein 15904
- Mahle AH71000S
- NRF 58623
- Nissens 73962
Переваги виробника:
- Конкурентоспроможні ціни без шкоди якості.
- Широкий асортимент запчастин для різних моделей автомобілів.
- Гарантія надійності та довговічності продукції.
- Виробництво на сучасних заводах з дотриманням міжнародних стандартів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Кросс-номери | ASAM AUTOMOTIVE 32203; Audi 1H2820031; Febi Bilstein 15904; Mahle AH71000S; NRF 58623; Nissens 73962; Skoda 1H2820031; VAG 1H2819031A; Volkswagen 1H2820031; Вика 28190013501 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Octavia, Passat, A3 |
| Ширина ядра радіатора | 234 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 158 мм |
- Ціна: 1 030,17 ₴

