
Радіатор обігрівача Peugeot 206 (2000-2012) Тайвань/Китай
- Немає в наявності
- Код: 103217
779,22 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор обігрівача Peugeot 206 (00-) (Тайвань/Китай)
Без бренда
Країна: Тайвань
Артикул: ASAM AUTOMOTIVE 32325; Abakus 0090150009; ERA 669550; Frig Air 06083004; Mahle AH88000P; Maxgear AC507400; NRF 53634; Nissens 72941; Peugeot 6448G3; Profit 17600087; SATO tech H21211; Thermotec D6P005TT; Valeo 812221; Van Wezel 40006199
Сумісні моделі автомобілів:
- Peugeot 206 (2000-2012)
Крос-номери (аналоги):
- ASAM AUTOMOTIVE 32325
- Abakus 0090150009
- ERA 669550
- Frig Air 06083004
- Nissens 72941
Переваги радіатора обігрівача:
- Висока якість матеріалів, що забезпечує довговічність і надійність.
- Конкурентоспроможна ціна, що робить його доступним для широкого кола споживачів.
- Легкість установки, що дозволяє заощадити на послугах автосервісу.
- Сумісність з кількома моделями, що збільшує універсальність деталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Кросс-номери | ASAM AUTOMOTIVE 32325; Abakus 0090150009; ERA 669550; Frig Air 06083004; Mahle AH88000P; Maxgear AC507400; NRF 53634; Nissens 72941; Peugeot 6448G3; Profit 17600087; SATO tech H21211; Thermotec D6P005TT; Valeo 812221; Van Wezel 40006199 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 245 мм |
| Ширина ядра радіатора | 140 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Peugeot 206, 206 |
- Ціна: 779,22 ₴

