
Радіатор пічки Peugeot 405 (1987-1994), 406 (1995-2004) (Тайвань/Китай)
- Немає в наявності
- Код: 103132
774,05 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор обігрівача Peugeot 405 (87-, 94-), 406 (95-) (Тайвань/Китай)
Без бренда
Країна: Тайвань
Артикул: KALE 346305; Magneti Marelli 350218202000; Mahle AH42000S; NRF 58629; Nissens 72935; Peugeot 644877; Profit 17600091; SATO tech H21210; Thermotec D6P002TT; Valeo 883976; Van Wezel 40006100
Сумісні моделі автомобілів:
- Peugeot 405 (1987-1994)
- Peugeot 406 (1995-2004)
Крос-номери (аналоги):
- KALE 346305
- Magneti Marelli 350218202000
- Mahle AH42000S
- NRF 58629
- Nissens 72935
Переваги радіатора обігрівача:
- Висока якість матеріалів, що забезпечує довговічність і надійність.
- Оптимальна продуктивність для ефективного обігріву салону автомобіля.
- Доступна ціна без шкоди для якості.
- Легкість установки, що дозволяє заощадити на сервісних послугах.
- Широкий асортимент, що підходить для різних моделей Peugeot.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Кросс-номери | KALE 346305; Magneti Marelli 350218202000; Mahle AH42000S; NRF 58629; Nissens 72935; Peugeot 644877; Profit 17600091; SATO tech H21210; Thermotec D6P002TT; Valeo 883976; Van Wezel 40006100 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 250 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Peugeot 405 |
- Ціна: 774,05 ₴

