
Радіатор охолодження Volvo S40 I 1.6 16V/1.8 16V/2.0 (Nissens) 8602065 1995-2004
- Немає в наявності
- Код: 153807
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Volvo S40 I 1.6 16V/1.8 16V/2.0 (Nissens) 8602065
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 65543A
Сумісні моделі автомобілів:
- Volvo S40 I 1.6 16V (1995-2004)
- Volvo S40 I 1.8 16V (1995-2004)
- Volvo S40 I 2.0 (1995-2004)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 730198
- Behr 377.200.001
- Hella 8MK 376 711-001
- Febi Bilstein 100032
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи охолодження.
- Позитивна репутація на ринку запчастин завдяки високому рівню обслуговування клієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65543A |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 65543A |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Довжина ядра радіатора | 400 мм |
| Ширина ядра радіатора | 659 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V40, S40 |
- Ціна: Ціну уточнюйте

