
Радіатор охолодження Seat Ibiza, Cordoba, Skoda Fabia, Roomster, VW Polo МКПП (Nissens) 6QE121253A
- Немає в наявності
- Код: 149676
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Seat Ibiza, Cordoba, Skoda Fabia, Roomster, VW Polo МКПП (Nissens) 6QE121253A
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 652711
Сумісні моделі автомобілів та роки випуску:
- Seat Ibiza (2002-2009)
- Seat Cordoba (2002-2009)
- Skoda Fabia (2007-2014)
- Skoda Roomster (2006-2015)
- VW Polo (2009-2017)
Крос-номери (аналоги) інших брендів:
- Valeo 730198
- Behr 8MK376711-321
- Mahle CR 100 000S
- Hella 8MK376711-321
Переваги бренду Nissens:
Nissens — це відомий виробник автозапчастин, який зарекомендував себе на ринку завдяки високій якості своєї продукції. Основні переваги:
- Використання сучасних технологій та матеріалів.
- Суворий контроль якості на всіх етапах виробництва.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Довговічність і надійність продукції, що забезпечує тривалий термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 652711 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 652711 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 630 мм |
| Ширина ядра радіатора | 416 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
- Ціна: Ціну уточнюйте

