
Радіатор охолодження Toyota Land Cruiser 200 (2008-2021), Lexus LX 4.7/5.7 (Nissens) 1640050384
- Немає в наявності
- Код: 153498
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Toyota Land Cruiser 200, Lexus LX 4.7/5.7 (Nissens) 1640050384
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 646827
Сумісні моделі автомобілів:
- Toyota Land Cruiser 200 (2007-2021)
- Lexus LX 570 (2008-2021)
- Lexus LX 450 (1996-1997)
Крос-номери (аналоги):
- Behr 377 100 000
- Valeo 730100
- Hella 8MK 376 711-001
- AC Delco 15-10012
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує тривалий термін служби.
- Позитивні відгуки від автолюбителів і професіоналів у сфері автосервісу.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 646827 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 646827 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 48 мм |
| Довжина ядра радіатора | 592 мм |
| Ширина ядра радіатора | 708 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
- Ціна: Ціну уточнюйте

