
Радіатор охолодження Volkswagen Atlas 2.0 TSI (Nissens) 2017-2023 3QF121251C
- Немає в наявності
- Код: 156463
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження VW Atlas 2.0 TSI (Nissens) 3QF121251C
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 606704
Сумісність з моделями автомобілів
- VW Atlas 2.0 TSI (2018 - 2023)
- VW Atlas Cross Sport 2.0 TSI (2020 - 2023)
Крос-номери (аналоги)
- Behr Hella Service 8MK376711-001
- Valeo 730198
- Mahle 22650
Переваги бренду Nissens
Nissens - це відомий виробник автозапчастин, який зарекомендував себе на ринку завдяки високій якості своєї продукції. Основні переваги:
- Використання сучасних технологій та матеріалів
- Суворий контроль якості на всіх етапах виробництва
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів
- Довговічність та надійність продукції
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 606704 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 606704 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 502 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Atlas |
- Ціна: Ціну уточнюйте

