
Радіатор обігрівача Kia Sportage I 1994-2003 (Nissens) 0K01161A10A
- Немає в наявності
- Код: 139082
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор опалення Kia Sportage I 94-03 (Nissens) 0K01161A10A
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 77505
Сумісні моделі автомобілів:
- Kia Sportage I (1994-2003)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 820020
- Behr 8FC 351 202-121
- Hella 8MK 376 711-001
- Febi Bilstein 10080
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи опалення.
- Позитивна репутація на ринку автозапчастин завдяки високому рівню обслуговування клієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 77505 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 77505 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 158 мм |
| Ширина ядра радіатора | 158 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 17 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage |
- Ціна: Ціну уточнюйте

