
Радіатор опалення Renault Dacia Dokker, Lodgy (Nissens) 271154491R 2012-2020
- Немає в наявності
- Код: 148147
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор опалення Renault Dacia Dokker, Lodgy (Nissens) 271154491R
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 76514
Сумісні моделі автомобілів:
- Renault Dokker (2012 - дотепер)
- Renault Lodgy (2012 - дотепер)
- Dacia Dokker (2012 - дотепер)
- Dacia Lodgy (2012 - дотепер)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 820100
- Behr 8MK 376 711-321
- Mahle 214 000 000
- Hella 8MK 376 711-321
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи опалення.
- Позитивні відгуки від автолюбителів і професіоналів у сфері автосервісу.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 76514 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 76514 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 190 мм |
| Ширина ядра радіатора | 155 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 19 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Express, Dokker |
- Ціна: Ціну уточнюйте

