
Радіатор обігрівача VW Passat B7 2012-2015 USA 561819031C (FPS)
- Немає в наявності
- Код: 156566
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор обігрівача печі VW Passat B7 2012-2015 USA 561819031C (FPS)
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 73994
Сумісні моделі автомобілів:
- VW Passat B7 (2012-2015) USA
Крос-номери (аналоги):
- VAG 561819031C
- Valeo 820020
- Behr 8FC 351 300-221
- Hella 8MK 376 711-001
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає оригінальним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів для підвищення надійності.
- Довговічність і ефективність роботи радіаторів, що забезпечує комфорт в салоні автомобіля.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 73994 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 73994 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 160 мм |
| Ширина ядра радіатора | 178 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat, Beetle |
- Ціна: Ціну уточнюйте

