
Радіатор опалення Mitsubishi Carisma, Volvo S40 I (Nissens) 2000-2004, 30824478, 30850697
- Немає в наявності
- Код: 142401
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор опалення Mitsubishi Carisma, Volvo S40 I (Nissens) 30824478, 30850697
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 73644
Сумісні моделі автомобілів:
- Mitsubishi Carisma (1995-2004)
- Volvo S40 I (1995-2004)
Крос-номери (аналоги):
- 30824478
- 30850697
- Nissens 73644
- Valeo 820020
- Behr 8FC 351 300-121
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує їх тривалий термін служби.
- Позитивні відгуки від автолюбителів і професіоналів у сфері автосервісу.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 73644 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 73644 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 178 мм |
| Ширина ядра радіатора | 180 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 19 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, Carisma |
- Ціна: Ціну уточнюйте

