
Радіатор обігрівача Volvo 740, 760, 780, 940, 960 (Nissens) 1308374, 1308375, 1984-1998
- Немає в наявності
- Код: 153828
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор опалення Volvo 740, 760, 780, 940, 960 (Nissens) 1308374, 1308375
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 73624
Сумісні моделі автомобілів та роки випуску
- Volvo 740 (1984-1992)
- Volvo 760 (1982-1990)
- Volvo 780 (1985-1990)
- Volvo 940 (1990-1998)
- Volvo 960 (1990-1997)
Крос-номери (аналоги) інших брендів
- Valeo 820020
- Behr 8MK 376 711-001
- Mahle 8MK 376 711-001
- Febi Bilstein 10064
Переваги бренду Nissens
Nissens — це відомий виробник автозапчастин, який зарекомендував себе на ринку завдяки високій якості своєї продукції. Основні переваги:
- Використання сучасних технологій та матеріалів.
- Суворий контроль якості на всіх етапах виробництва.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Довговічність і надійність продукції, що забезпечує тривалий термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 73624 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 73624 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 234 мм |
| Ширина ядра радіатора | 174 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16.5 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 960, 740, 940 |
- Ціна: Ціну уточнюйте

