
Радіатор охолодження VW Up, Skoda Citigo, Seat Mii (Nissens) 2011-2020 1S0121253T
- Немає в наявності
- Код: 156466
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження VW Up, Skoda Citigo, Seat Mii (Nissens) 1S0121253T
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 65300
Сумісні моделі автомобілів:
- VW Up (2011 - дотепер)
- Skoda Citigo (2011 - дотепер)
- Seat Mii (2012 - дотепер)
Крос-номери (аналоги):
- VAG 1S0121253A
- VAG 1S0121253B
- VAG 1S0121253C
- Valeo 730198
- Behr Hella 8MK376711-001
Переваги бренду Nissens:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи охолодження.
- Позитивні відгуки від автолюбителів і професіоналів у сфері автосервісу.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65300 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 65300 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 352 мм |
| Ширина ядра радіатора | 360 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Mii, Load Up, UP! |
- Ціна: Ціну уточнюйте

