
Радіатор охолодження Porsche Panamera 970 2009-2016 (Nissens) 97010613103
- Немає в наявності
- Код: 146456
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Porsche Panamera 970 09-16 (Nissens) 97010613103
Виробник: Nissens
Країна: Данія
Артикул: 63779
Сумісність
Цей радіатор охолодження підходить для наступних моделей автомобілів:
- Porsche Panamera 970 (2009-2016)
Крос-номери (аналоги)
- Mahle: CFC 195 000P
- Valeo: 730054
- Behr: 377 100 000
- Hella: 8MK 376 711-001
Переваги бренду Nissens
Nissens — це відомий виробник автозапчастин, який зарекомендував себе на ринку завдяки високій якості своєї продукції. Основні переваги:
- Використання сучасних технологій та матеріалів.
- Суворий контроль якості на всіх етапах виробництва.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Довговічність і надійність продукції, що забезпечує тривалий термін служби.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63779 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Кросс-номери | 63779 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 795 мм |
| Ширина ядра радіатора | 486 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | Panamera, Cayenne |
- Ціна: Ціну уточнюйте

