
Радіатор охолодження Kia Sorento 2002-2006 2.4 МКПП NRF
- Немає в наявності
- Код: 138971
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Kia Sorento (02-06) 2.4 МКПП (NRF)
Виробник: NRF
Країна: Японія
Артикул: 53365
Сумісні моделі автомобілів:
- Kia Sorento 2.4 (2002-2006)
Крос-номери (аналоги):
- Valeo 730198
- Behr 377.200.000
- Mahle 100.000.000
- Hella 8MK 376 711-001
Переваги бренду NRF:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує їх тривалий термін служби.
- Конкурентоспроможні ціни на продукцію.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53365 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Японія |
| Кросс-номери | 53365 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 628 мм |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
- Ціна: Ціну уточнюйте

