
Радіатор охолодження Toyota Camry 1997-2001 (XV20) + Toyota
- Немає в наявності
- Код: 153391
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Toyota Camry 1997-2001 (XV20)
Виробник: NRF
Країна: Японія
Артикул: 53307
Сумісні моделі автомобілів:
- Toyota Camry (XV20) 1997-2001
- Toyota Avalon 1995-1999
- Toyota Sienna 1998-2003
Крос-номери (аналоги):
- TY 53307
- GPD 1301970
- ACDelco 215-3131
- ProCool 100-1001
Переваги бренду NRF:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій і матеріалів при виробництві.
- Довговічність і надійність радіаторів, що забезпечує стабільну роботу системи охолодження.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53307 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Японія |
| Кросс-номери | 53307 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 738 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
- Ціна: Ціну уточнюйте

