
Радіатор охолодження Ford Mondeo V 2015- (Polcar) DG938005BC
- Немає в наявності
- Код: 100621
4 302,94 ₴
+380 (95) 672-17-30
- +380 (96) 854-07-06
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіатор охолодження Ford Mondeo V 15- (Polcar) DG938005BC
Виробник: Polcar
Країна: Тайвань
Артикул: Ford Motor Company DG938005BD; Nissens 620156
Сумісні моделі автомобілів:
- Ford Mondeo V (2015 - дотепер)
- Ford Fusion (2015 - дотепер)
- Ford Edge (2015 - дотепер)
Крос-номери (аналоги):
- Nissens 620156
- Valeo 730198
- Behr Hella 8MK 376 711-001
- Mahle Behr 8MK 376 711-001
Переваги бренду Polcar:
- Висока якість продукції, що відповідає міжнародним стандартам.
- Широкий асортимент запчастин для різних марок і моделей автомобілів.
- Використання сучасних технологій та матеріалів при виробництві.
- Доступні ціни при високому рівні надійності та довговічності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polcar |
| Кросс-номери | Ford Motor Company DG938005BD; Nissens 620156 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 448 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
- Ціна: 4 302,94 ₴


